SVETA MISA ZAHVALNICA GORNJOGRADSKE GIMNAZIJE
Učenici i nastavnici na misi zahvalnici u crkvi sv. Marka...
Više >>
Veslanje na vodi – ponovo bronca!
I treću godinu zaredom naša je škola nastupila na natjecanju u veslanju na vodi koje se održalo u RŠC Jarun. Ove smo godine bilo motiviraniji nego ikad i došli s čak 3 ekipe koje su nastupile u muškoj, ženskoj i mješovitoj konkurenciji.Pritom posebno treba istaknuti prof. Informatike Dragana Kovačevića, koji je odvojio puno svog slobodnog […]
Više >>







